Jeśli chcesz kupić skrzynkę telekomunikacyjną, koniecznie sprawdź www.telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym budynku – regulują to akty normatywne. U dystrybutorów wyróżniamy wiele ich typów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób niepowołanych, jak również urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można zamontować na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Ważnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Pamiętajmy także o uporządkowaniu przewodów – w tym celu służą dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]