Jeśli chcesz kupić srebrne kolczyki, koniecznie sprawdź https://srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez panie dodatków. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym tkwi sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach można je kupić.

Srebrne kolczyki – jaki fason kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Mogą być ozdobione naturalnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz metodę ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba skrupulatnie pielęgnować i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia, żeby długo wyglądały nienagannie. Powinno się przecierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne specyfiki czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast domowych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie preparaty niezwykle podrażniają delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane Polki.