Co trzeba wiedzieć o kolczyki srebrne serduszka?

Kolczyki serca są chętnie wybieranym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, doskonale uwydatniają urodę, są też idealnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców zwykle są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – design nie tylko dla dzieci

Wzór serca jest popularnie wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serca bywają eterycznym uzupełnieniem wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na zwykłe okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale w niezauważalny sposób akcentują naturalne piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wydłużenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki nadadzą się na spotkania z ukochanym, wielkie wyjścia oraz wesela i wyśmienicie zgrywają się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serduszka wytworzone ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają nader efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź rubinowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone kochanej osobie – żonie, narzeczonej albo babci, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości oraz szacunku.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]