Chcesz poznać tajemnicze miejsca w Małopolsce? Koniecznie wejdź na https://bit.ly/3JOw1pt.

Pomimo, że małopolskie jest jednym z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, stąd czasem ciężko znaleźć coś dla siebie w gąszczu informacji o najnowszych eventach kulturalnych bądź sportowych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Portal dla zainteresowanych atrakcjami turystycznymi w Małopolsce – co tu odkryjesz?

Aby zaprezentować przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, powstał portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o najciekawszych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o pokazach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Turyści planujący przyjazd do Małopolski już na głównej stronie spostrzegą mapę, na której migiem odnajdą hotele, pensjonaty i schroniska, zabytki i galerie, jak również Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miastach Małopolski. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Co ciekawe, dla osób, które z rozmaitych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące między innymi regiony agroturystyczne, zamek na Wawelu czy czar parków narodowych i krajobrazowych.

Strona o atrakcjach turystycznych Małopolski dba także o cudzoziemców

Portal visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane oraz pozostałe południowe miejscowości. Ciekawostki dodawane na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale też w między innymi w języku hiszpańskim, włoskim i niemieckim, francuskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad mających swoje siedziby na terenie województwa małopolskiego. Nadzwyczaj pomocna dla obcokrajowców jest także sekcja Rozmówki, w której poznają kluczowe słowa i powiedzenia, które umożliwią im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie pobytu w Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego