Na seo4.net sprawdzisz, komu zlecić pozycjonowanie stron Kraków.

Popularność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług spowodowała, iż każda marka pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które działają tylko na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie lub w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych firm

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych czy też usług korzystają głównie z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep rtv kraków”, “masażysta kraków” albo “piekarnia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym klientom, przebywającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tych lat gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]