Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty kursu rysunku dla dzieci Kraków!

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Znakomitą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]