Kurs gotowania dla dzieci - sprawdź korzystną ofertę.

Dzieci lubią asystować nam w gotowaniu – przystrajać wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Pragniesz podsycić fascynację Twojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w wieku od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci uczą się niezależności i rozwijają swoją pomysłowość i co niezwykle ważne – zyskują przydatne umiejętności. A przy tym kapitalnie się bawią. Nauka prostych przepisów, łączenie ulubionych smaków i wybieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko powoduje, że dzieci chętnie eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także reguły, jakie panują w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą też asystować rodzice, jest to więc znakomita okazja do spędzenia czasu wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem spróbować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Spotkania odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. W trakcie warsztatów uczestnicy przygotowują deser oraz danie główne. Mali uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować wyborny makaron na słono bądź słodko, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują też smaczny deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Lekcja połączona z zabawą to znakomity sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych posiłków niesie pociechom wiele satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania deseru bądź przyrządzania znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z dziećmi.

Lokalizacja firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]