Photoshop to oprogramowanie, które od końca XX w. jest standardowym narzędziem używanym przez osoby trudniące się obróbką fotografii oraz samych fotografów. Z biegiem lat za sprawą swojej uniwersalności, a w zasadzie możliwości dodawania do niego najróżniejszych praktycznych pędzli rastrowych imitujących teksturę tradycyjnych farb, program ten pokochali również graficy i ilustratorzy. W dzisiejszych czasach twórcy animacji czy gier używają tego programu do projektowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich projektach. Nie dziwi zatem to, że ci, którzy chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, zazwyczaj najpierw chcą znaleźć dobry kurs Photoshopa.

Można wykupić dostęp do kursu digital paintingu przez internet!

Program Photoshop jest niesłychanie rozpowszechniony, dlatego każdego dnia nagrywane są tysiące godzin kursów pokazujących jego opcje, jak również demonstrujących użycie kolejnych pędzli, które można do niego kupić. Niektóre takie poradniki w mgnieniu oka znajdziesz na serwisach z darmowymi filmami, jednak z takich krótkich kursów trudno nauczyć się samodzielnie Photoshopa. Najlepszą drogą jest uczestnictwo w kursie przygotowanym przez doświadczonego instruktora, w czasie którego zaznajomisz się nie tylko z najważniejszymi funkcjami programu, lecz także dowiesz się jak je efektywnie wykorzystywać. Takie zajęcia oferowane są głównie przez szkoły malarstwa i rysunku, jednakże gdy nie masz możliwości w nich partycypować, możesz uzyskać dostęp do kursów digital paintingu online i poznać techniki malarstwa cyfrowego bez ruszania się z domu!

Kurs digital paintingu online – w razie problemów użytkownik nie powinien zostać z nimi sam

Stawiając na kurs online Photoshopa warto rozglądać się za szkoleniamikupować dostęp do szkoleń, które nie pozostawiają ucznia samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak wykonywać dany rodzaj obrazu. Photoshop wydaje się na początku dla wielu użytkowników dość mylący i nieraz potrzebna jest bezpośrednia konsultacja z nauczycielem, który wskaże właściwy kierunek czy objaśni, z jakiej przyczyny nie wyszedł nam zamierzony efekt. Polecamy wobec tego wybrać taki kurs digital paintingu online, który w ramach zakupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z autorem tutorialu, co sprawi, iż każdy problem będzie gruntownie wyjaśniony. Dobrze również poszukać kursu online, na zakończenie którego stworzony przez użytkownika obraz będzie sumiennie oceniona przez prowadzącego instruktaż. Korekta dzieła wykonana przez kompetentnego dydaktyka uczy krytycznej oceny własnej twórczości i umożliwia samodzielną identyfikację artystycznych niedociągnięć warsztatu.

Lokalizacja firmy:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]