Oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ mnóstwo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także porady zawodowców pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]