Po więcej szczegółów o Blender 3D kurs kliknij tu.

Świat grafiki bez ustanku się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując tworzenie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już dużymi wydatkami – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który zarazem jest całkowicie bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystania z dowolnego programu można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko bywa niezmiernie męczący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które wymagają poprawy i sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w niewielkich grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i miłośników 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i poważaną szczególnie w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Poznanie programu Blender 3D otwiera zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści oraz amatorzy chcący znaleźć nowe drogi wyrażania siebie lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]