Uzyskaj fachową pomoc profesjonalistów z biura rachunkowego Katowice na http://brabis.pl.

Dopilnowanie finansów w niewielkich firmach jest zazwyczaj źródłem niemałych problemów. Mikroprzedsiębiorstwa zwykle nie są w stanie zatrudnić specjalistyksięgowego na stałe, zaś ich właściciele nie zawsze są gotowi właściwie zarządzać budżetem. Na szczęście rozwiązanie tej sytuacji jest prostsze niż może się to wydawać – należy tylko postawić na pomoc świadczoną przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści w ten sposób uzyskamy? Jak otrzymać pewność tego, że poziom usług okaże się zadowalający?

Nie musisz najmować do pracy księgowego – korzystaj z wsparcia biura rachunkowego

Na współpracę z biurem rachunkowym warto zdecydować się przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo finansów. Jeśli powierzymy finanse przedsiębiorstwa ekspertom od finansów, zyskamy gwarancję, iż ewentualne kontrole Urzędu Skarbowego nie skończą się nałożeniem grzywien. Pomoc świadczona przez biuro rachunkowe to poza tym oszczędność czasu oraz pieniędzy – nie musimy zajmować się rachunkowością na własną rękę, ani rekrutować do pracy księgowego na stałe. Warto też nadmienić o wygodzie, jaka wiąże się z taką współpracą. W dzisiejszych czasach nie ma już konieczności regularnie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, bowiem mnóstwo spraw można uzgodnić z księgowym używając e-maila.

Biuro rachunkowe – jakie będzie najbardziej odpowiednie?

Wybierając biuro rachunkowe nie rekomendujemy sugerować się tylko jego cenami – dziwnie niskie koszty usług zwykle oznaczają ich niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego sprawdźmy, czy jego pracownicy uzyskali wymagane certyfikaty, np. certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 roku czy też certyfikat księgowego wydawany przez CIK (Centrum Informacji Księgowej). Dobrze również, jeżeli biuro rachunkowe poza doradztwem z zakresu księgowości, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, m.in. przygotowanie umów o pracę, dzieło oraz zlecenie, prowadzenie akt osobowych pracowników czy wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych.

Lokalizacja firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]