Na https://tinyurl.com/y97kjgk9 znajdziesz więcej informacji o Flobo.

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych albo prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]