Więcej na temat shuttersów w sypialni na https://skyshutters.pl/realizacje/.

Szatersy (shutters), czyli dekoracyjne okiennice wewnętrzne, kojarzą się najczęściej z wnętrzami zaprojektowanymi w stylu afrykańskim czy południowoamerykańskim. Tymczasem ten element osłony okiennic można wykorzystać również w naszych domach – jest to bardzo wytrzymałe, a przy tym pięknie wyglądające rozwiązanie, które w licznych sytuacjach zda egzamin lepiej niż popularne aktualnie rolety.

Shuttersy w salonie – zdecydowanie podnoszą estetykę pomieszczenia

Okiennice wewnętrzne typu shutters w salonie lub w pokoju dziennym, będą wypełniały podwójną funkcję – praktyczną i ozdobną. Shuttersy zauważalnie podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Ich lamele są grubsze, dzięki czemu wspaniale poprawiają stylistykę większości okien. Walory estetyczne są ważne, bowiem to w salonie ludzie przebywają po wiele godzin w ciągu dnia, a także przyjmują tu gości. W związku z tym wypada zadbać, by ten pokój nie tylko reprezentatywny, ale równocześnie wygodny. Swoboda wybrania stopnia pochylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła docierającego do wnętrza, co umożliwia np. przyjemne jego ściemnienie, jeśli pragniemy wytworzyć romantyczny półmrok w pokoju, lub całkowite jego przyciemnienie, jeśli mamy ochotę obejrzeć coś w telewizji.

Shuttersy w sypialni – regulacja ciepła

Swoboda regulacji wnikania światła do pomieszczenia jest z pewnością najistotniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednakże także z innej przyczyny – z ich pomocą da się efektywnie regulować temperaturę pokoju, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz spokojny sen. Dzięki okiennicom wewnętrznym zimą przez dłuższy czas utrzymamy w sypialni ciepło, natomiast latem łatwiej jest zachować w niej niższą temperaturę. Do tego shuttersy lepiej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to także doskonałe rozwiązanie dla alergików. Zbiera się na nich mniej cząsteczek kurzu niż w fałdkach firan, a ich czyszczenie jest wyjątkowo proste i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy świetnie będą prezentować się również w pokoju dziecka, w kuchni czy w łazience.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]