Więcej o biżuterii z koralem na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord”, które oznacza amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wiele osób sądzi, iż kamień korala chroni przed negatywną energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym świetnie nadaje się do casualowych stylizacji, ale i na specjalne okazje. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, wolne od leków.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]