Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący wspaniale godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe grono sympatyków. Bardzo dobrze prezentującą się i mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, mocne oraz świetnie komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wykorzystanej technologii oraz odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08