Zamów drukarki 3D na http://tinyurl.com/y5jqbcdf.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i maszyny. Oszacowano, że korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny aż o 90%. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo uzyskać jednakowe makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest solidny i precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]