Szukasz drzwi drewnianych? Skieruj się na tę stronę.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata obecności na rynku spowodowało, iż jej specjaliści gwarantują klientom najwyższą jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale też ich niezawodność, osiągnięte dzięki użyciu w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, jak również satysfakcji konsumenta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to znakomite rozwiązanie dla wymagających konsumentów poszukujących nieprzeciętnie ergonomicznych i trwałych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalny komfort – wydajnie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – są one zaopatrzone w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem wykonywane są tylko z surowców wysokiej klasy.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w sferze obsługi klientów. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, co da pewność, że zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany szkicu, idealnie dopasowanych do konkretnej wizji. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich wielkości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]