Skorzystaj z doświadczenia złotnika Kraków. Kliknij tutaj.

Wraz z ewolucją internetu i rozwojem rynku, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo rzeczy, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy odwiedzin u jubilera

Kupno platynowego pierścionka, broszki czy łańcuszka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy nabyć pierścionek bądź obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na imieniny, chrzest czy ślub.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się wisiorek, złotnik szybko i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Poprawi również obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik albo broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu posiadamy niepotrzebną bądź zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]