Meble z litego drewna zamówisz na rabwood.sklep.pl.

Żyjemy w czasie kiedy również w niewielkich miejscowościach bez problemu można wskazać na mapie rozmieszczenie popularnych salonów meblowych. Ich oferta jest częstokroć tak ogromna, że wchodząc do takiego sklepu można w kilka chwil zaaranżować dowolne pomieszczenie. Jednakże meble z popularnych sieciówek wykonane jest często z łatwych w obróbce i lekkich płyt MDF. Z rzadka dorównują one solidnością oraz urokiem meblom z litego drewna, opracowanych przez profesjonalistów z zakładów stolarskich, a następnie wytworzonych z dbałością o najmniejszy element.

Meble z litego drewna są droższe, lecz będą służyć dziesięciolecia

Kupno mebli wyrabianych taśmowo ciężko nazwać długofalową inwestycją. Meble z większości sieciówek już po paru latach będą okazywać widoczne przejawy eksploatacji: zawiasy zaczną świszczeć, okleina odwzorowująca drewno zetrze na rogach, a tył z chudej płyty pilśniowej z czasem się odkształcą lub złamią. To nie meble naszych dziadków i babć, które przekazywane były na kolejne pokolenia w zasadzie nienaruszonym stanie. Meble dębowe dzisiaj nie są wbrew pozorom rzadkością w sprzedaży, aczkolwiek nie są tak rozchwytywane, ponieważ łatwiej, taniej oraz szybciej jest nam zrobić zakupy w sieciówkach. Owszem, kupujący zwraca uwagę na to, że meble dębowe często kosztują stosunkowo więcej i, gdy wykonywane są na zamówienie, nieraz czeka się na nie nawet kilka tygodni. Jednakże w zamian za to zamawiający zdobywa produkt gotowy przetrwać dekady, jeśli będzie się go poprawnie pielęgnować. A utrzymanie w dobrej kondycji wyrobów z litego drewna wbrew pozorom nie wymaga szczególnego nakładu pracy.

Nawet zaniedbane meble z litego drewna da się odnowić

Poza wyjątkową wytrzymałością wyroby z drewna litego posiadają także sporo innych zalet, co powoduje, iż wciąż są promowane i polecane przez słynnych architektów wnętrz. Meble z litego drewna nawet o nieskomplikowanym designie nadają wnętrzom wyrafinowany styl. Drewniane meble wnoszą ciepło łączone z gniazdem rodzinnym, jak również akcentują przywiązanie ich właściciela do natury. Lite drewno doskonale komponuje się z rozmaitymi trendami aranżacyjnymi, tym samym komoda czy stolik zamówiony do wnętrza w stylu vintage można będzie bez trudu wkomponować za jakiś czas w nowy, przykładowo industrialny wystrój. Co istotne, nawet jeśli ktoś zapomni o cyklicznej pielęgnacji mebli, wyroby z drewna litego przeważnie można stosunkowo łatwo odrestaurować.

Lokalizacja firmy:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]