Szukasz części Dacia? Skieruj się na tę stronę.

Dacia to rumuński producent motoryzacyjny, który od dnia założenia współdziała z francuską firmą Renault. W Polsce auta tego producenta wzbudzają spore zainteresowaniem klientów – gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, są komfortowe, obszerne, dostępne w rozsądnych cenach, a części Dacia bez trudu kupimy w wielu warsztatach motoryzacyjnych czy sklepach stacjonarnych oraz online. Mnóstwo raportów dotyczących 2018 r. podaje, że najczęściej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym okresie nabyto niemal 10 tysięcy egzemplarzy. Na drugiej pozycji plasuje się Dacia Sandero z liczbą około 6,500 kupionych egzemplarzy. Kierowcy ochoczo decydowali się również model Logan.

Elektryka, układ hamulcowy – te części Dacia kiedyś zamienisz

Zgodnie ze zdaniem posiadaczy pojazdów marki Dacia, uszkodzeniom po kilku latach mogą ulec części takie jak kontrola układu ABS, światła, układ wydechowy, a także elektronika, jednak jest to normalne przy regularnej eksploatacji samochodu. Szczęśliwie najczęściej ulegające usterkom części Dacia można nabyć w szeroko wyposażonych sklepach online, w których dostępne są zarówno części układu wydechowego, podwozia, jak i akcesoria wewnętrzne aut. Za sprawą obszernej oferty sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, nawet tak niewielką część naszego auta jak gałka zmiany biegów czy spinki nadkola.

Wyposaż się w części zamienne Dacia przez internet

Czemu opłaca się zamówić części Dacia w sklepie internetowym? Głównie ze względu na obszerny wybór elementów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów internetowych na co dzień korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także doświadczeni mechanicy samochodowi, którzy poszukują części do warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]