Potrzebujesz balonu na wino? Wejdź na http://tinyurl.com/y7b3427v.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]