Znajdź słój z kranikiem na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]