Znajdź części zamienne Renault na france-car.com.pl.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]