Więcej szczegółów o butelkach w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to też sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, smakowitego bądź zdrowego wyrobu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, aby wyrób długo zachował świeżość, a zatem np. w szklane słoiczki oraz butelki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek – czy warto?

Jasne jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak np. ocet, piwo kraftowe czy dżemy, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar na palety zazwyczaj można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoje, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (znakomite do przechowywania soków, piwa lub wina) i słoiczki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoikami w hurcie można też zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]