Chcesz kupić kolczyki z cyrkoniami? Wejdź na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Doskonałym prezentem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby świetnie współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja brylantu

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite właściwości optyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd doskonale naśladuje naturalne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Produkowane są też zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich składników można stworzyć poniższe odcienie: szafirowy, bordowy, zielony, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz łańcuszków. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment oferują sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć upragnioną i stylową biżuterię. Klientki często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te obficie dekorowane.