Tutaj uzyskasz szczegółowe informacje w temacie kortów tenisowych Kraków.

Najbardziej popularne korty tenisowe to obiekty kryte, posiadające sztuczne oświetlenie oraz w pełni innowacyjne. Obiekt taki musi zapewniać że sportowcy nie doświadczą ryzykownych obrażeń, na które najdotkliwiej podatne są stawy i barki. Rekomendowane, zwłaszcza dla zaczynających przygodę z tenisem, jest udawanie się na miejsca o powierzchni sprężystej. Dopiero gdy przyswoimy bardziej zaawansowane umiejętności możemy rozpocząć tenis na trudniejszej powierzchni kortu.

Popraw swoją kondycję na kotrach tenisowych

Korty tenisowe to niepowtarzalna możliwość do spędzenia wolnego popołudnia w aktywny sposób. Uprawianie sportu niebywale wpływa na nasze zdrowie, aczkolwiek trzeba pamiętać, że czas spędzony na korcie to forma obligująca do posiadania dużej mocy mięśni, precyzji i talentu. Pierwsze treningi na korcie mogą być problematyczne, ale z pomocą doświadczonego instruktora z łatwością opanujemy podstawy tenisa ziemnego. Biorąc udział w treningach na komfortowych kortach tenisowych, zminimalizujemy ryzyko wystąpienia stłuczeń. Możemy także trenować na kortach zamkniętych, które przy tutejszych warunkach pogodowych są niezbędne.

Gra na kortach tenisowych nie musi być sporym wydatkiem

Tenis ziemny od dekad uchodzi za wyjątkowo prestiżowy. Pamiętajmy, że istnieje opcja wypożyczenia niezbędnych rakiet, w szczególności, że sport ten nie należy rzecz jasna do niekosztownych. Więc jeśli chcemy grać wyłącznie amatorsko decydujmy się na takie korty tenisowe, które dają możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych najwyższej marki.

Lokalizacja firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]