Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który ceni pewne i rzetelnie opracowane wyprawy nadzorowane przez zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego obszaru, ale także ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]