Jeśli potrzebujesz kapsułek A Modo Mio, koniecznie wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył nieduży sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawy i produkowano ich autorskie mieszanki. Podbiły one szybko serca obywateli miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje jakością swoich kaw, ustanawiając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą sporządzenie smacznej, pachnącej kawy trwa wręcz moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek korzystać tylko z mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. Dziś w sprzedaży znaleźć można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale tak samo cechują się intensywnym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Cremoso Invidia lub Napoli Ristretto), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]