Co warto wiedzieć o domy drewniane projekty?

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są również funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać także w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Klienci coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, gdyż posiadają one dużo zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Projektanci przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono fanów. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z alergiami czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym atutem jest nieznaczna grubość ścian, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować również w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]