Chcesz zamówić podpory Peri? Sprawdź sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są stosowane? Dlaczego opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej przeznaczenie

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w wielu sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Pośród wiodących producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także części produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną strukturą, doskonałą jakością oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]