Chcesz zamówić podpory Peri? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są używane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich funkcja

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest zalanie stropu cementem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą funkcję pełnią również stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można używać ich w rozmaitych sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są też łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się znakomitą jakością, przemyślaną strukturą oraz prekursorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można także oszczędzić czas.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]