Producent blachodachówki - sprawdź co może Ci zaproponować.

Zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe i ceramiczne powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Nieskomplikowana instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z kilku powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, ale też ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i szybsza w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich staranne ułożenie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej godzin. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, także dość wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe bardzo dobrze się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych budynków, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia też lepsza szczelność. Dodatkowo łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

Aby zamówić blachodachówki dobrej klasy nie trzeba szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego. Dumą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wyjątkową odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (między innymi włazy dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08