Baseny kąpielowe znajdziesz na http://bit.ly/2yMP161.

Basen kąpielowy praktycznie zawsze kojarzy się z luksusem, ale jest to też wielka przyjemność, sposób na uprawianie sportu bądź relaks. Na basen więc na pewno warto się zdecydować, pamiętając jednak, by stawiać jedynie na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane i serwisowane przez zawodowców to gwarancja ich funkcjonalności i solidności.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny dzielą się na baseny do użytku profesjonalnego, na przykład dla salonów spa albo pływalni, a także baseny prywatne – wewnętrzne, przydomowe bądź ogrodowe. Podział na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to kolejne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych potrzebne jest zbudowanie hali basenowej, która powinna spełniać określone warunki, na przykład dotyczące odporności materiałów budowlanych na chemię basenową czy wilgotności powietrza. Zatrudnienie profesjonalnej firmy jest więc niezbędne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest wielka ilość rodzajów basenów. Dostępne są rozmaite kształty: baseny prostokątne, płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe czy długie baseny typu fast lane, idealne dla entuzjastów pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są również baseny o różnych konstrukcjach, na przykład takie, które mają niecki w całości wpuszczane w ziemię czy też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się bardzo efektownie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Pragnąc zmniejszyć wydatki, przy projektowaniu i budowaniu basenu można wybrać proste rozwiązania, ale nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo kosztowne. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu dekoruje też halę basenową czy ogród. Godnym polecenia wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny czy zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany głównie do wypoczynku, dobrze będzie zdecydować się na specjalne schody. Takich artykułów jest jednak znacznie więcej – pewne zwiększają walory użytkowe basenu, inne zaś nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Lokalizacja firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]