Aktualna oferta wynajmu szalunków Kraków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak spotyka się również konstrukcje zrobione ze stali, a czasem nawet plastiku. Innymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na spore koszty nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Warto zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Bardzo istotna będzie również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wahania się dobrze zaś wejść do sieci, by sprawdzić, co o usługach danej firmy mówią poprzedni klienci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]