Odwiedź joannaklusak.com. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków.

Biuro architektoniczne świadczy obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt opracowuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie nadzoruje przebieg robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne nurty architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może także rozplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]