Często z okazji niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie planujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie „kamienie milowe” życia, których huczne obchodzenie jest niejako obowiązkowe, a pierwszym z nich jest z pewnością wejście w dorosłość, a więc tzw. “osiemnastka”.

Lokal na 18 urodziny – urządź niepowtarzalną imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach powszechnych, nabywać i pić napoje alkoholowe, może starać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność urządzenia ogromnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się sporo odróżniać od innych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Na ogół grupa przyjaciół postanawia urządzić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy najlepsze przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie przekąski będą najlepsze?

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie wzbraniają się od alkoholu. Rekomendujemy z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły 18 lat, a przecież może ich być wiele wśród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wystrój sali także jest niesłychanie ważny, żeby zaproszeni całkowicie wczuli się w klimat imprezy. Polecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wytycznych, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie idealnie sprawdzi się menu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb oraz budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]