Potrzebujesz szczegółowych informacji o salach do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których uformowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby świętować zdobyte nagrody branżowe, jak również różnorodne szkolenia, gale dla partnerów biznesowych i sympozja. Takie wydarzenia wymagają właściwego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak wybrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich gali, warto poszukać ofert wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych uczestników eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi planowanej uroczystości. Ważne gale dla kontrahentów spółki, w trakcie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny być zorganizowane w zwykłej sali. Należy w takich wypadkach wyprawić event w nietuzinkowym miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje ważność uroczystości. Natomiast jeśli na imprezę zaproszone zostaną osoby nie mieszkające w najbliższej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy noclegowej, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując wydarzenie firmowe nie można przeoczyć tak istotnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce pysznych dań dla uczestników, ale też doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali należytej obsługi. Warto więc szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i znakomicie prezentujące się dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy do stołu.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]