Sala na przyjęcie weselne Kraków - tutaj dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Szukając lokalu na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników wesela, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Poza tym narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, czyli udekorowanie stołów, wybranie menu i zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad setkę gości. Wesele można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]