Parking długoterminowy Balice - zapoznaj się z pełną ofertą.

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu lub autobusie.

Czy warto korzystać z jego oferty parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]