Kraków Balice parking. Więcej informacji na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]