Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany lotnisko Balice parking.

Możliwość trafienia także w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość i wygoda – to najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście martwić się o swoje auto, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Decydując się na usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator czy też ujście powietrza w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]