Więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Należy też dodać, że koszty zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]