Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć, wejdź na https://tinyurl.com/yjdnyqrl.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też „18-tki”, chrzty czy komunie święte. Kiedy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji musimy zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których sporą część gości stanowią najmłodsi, m.in. chrzciny albo komunie, dobrze jest zorganizować w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski oferowane uczestnikom również powinno się dopasować do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej oprawie

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie urządzane są w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których wygodnie można zmieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia oraz ozdobienia stołów, przez przyrządzenia menu, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]