Jesteś zainteresowany aktualną ofertą apartamentów w Zakopanem? Nie wahaj się! Skieruj się na www.tatrytop.pl.

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast turystycznych w naszym kraju jest bez wątpienia Zakopane. Jakie rozrywki czekają tam na przyjezdnych? Jakimi regułami należy się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – najważniejsze atrakcje i zaplecze noclegowe

Zlokalizowane u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w zimą, jak i latem. Coś dla siebie odnajdą tutaj różne grupy przyjezdnych – osoby zainteresowane skorzystaniem z tras zjazdowych, amatorzy trekkingu, a także wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, będącej największą polską skocznią narciarską, odbywają się konkursy, w czasie których rywalizują zawodnicy ze wszystkich stron świata. Przyjezdni mogą także podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” albo wyruszyć jedną z pieszych tras – między innymi do Doliny Kościeliskiej, na Czerwone Wierchy bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się w pierwszej kolejności dowiedzieć się, jakie usprawnienia proponuje dany punkt noclegowy oraz czy posiada plac zabaw dla dzieci. Niesłychanie istotne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego bądź w pobliżu tras turystycznych, jak i domki na uboczu.

Skorzystaj z katalogu, żeby znaleźć komfortowe apartamenty w Zakopanem

Baza noclegowa w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowana – w miejscowości działa sporo noclegów, które sprostają wymaganiom niebywale wybrednych turystów. Do wyboru są między innymi apartamenty (także typu studio), rezydencje czy domy. Na turystów czekają różne udogodnienia, które sprawią, że wypoczynek w Zakopanem staje się nadzwyczaj luksusowy – niektóre domki są wyposażone w palenisko, oferują dostęp do SPA, a także gwarantują gościom podstawowe urządzenia AGD (zmywarkę, chłodziarkę, suszarkę do włosów) i RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie umeblowane rezydencje i domki ułatwiają odprężenie się po intensywnie spędzonym dniu na szlaku. Decydując się na wynajem apartamentów trzeba też dowiedzieć się, czy wybrana kwatera dysponuje parkingiem oraz czy jest przyjazne dla zwierząt – np. jeśli mamy zamiar wziąć ze sobą psa. Obszerny wybór ofert udostępniają portale internetowe, które umożliwiają dzielenie ogłoszeń zgodnie z różnorodnymi kryteriami. Z wykorzystaniem praktycznej wyszukiwarki błyskawicznie można znaleźć apartament lub domek wolny w interesującym nas okresie, który ma widok na Tatry, zapewnia miejsce parkingowe i plac zabaw dla najmłodszych.

Lokalizacja firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]