Kościelisko to urzekająca tatrzańska wieś, do której rok w rok przyjeżdżają dziesiątki tysięcy wczasowiczów pragnących spędzić wakacje na uprawianiu sportu czy innych form aktywności. Jakie detale powinno się wziąć pod uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Kolejki linowe, trasy turystyczne i apartamenty w Kościelisku

Umiejscowione w województwie małopolskim Kościelisko to znakomita baza wypadowa w góry – niedaleko stąd do ośrodków narciarskich oraz pieszych tras. Wczasowicze zainteresowani białym szaleństwem mogą wyruszyć między innymi na Polanę Szymoszkową, która gwarantuje mnóstwo atrakcji zarówno latem, jak i zimą. Na miejscu można skorzystać z wyciągów narciarskich, jak również kąpieliska. Z Kościeliska łatwo dotrzemy też do kolejnego ośrodka narciarskiego położonego na Gubałówce. W pobliżu znajduje się szeroka baza noclegowa, a wygodnie urządzone pokoje, apartamenty, studia i domki zapewnią solidny wypoczynek po dniu pełnym rozrywek. Chcesz wynająć apartament w Kościelisku? Miej na uwadze, aby zamówić nocleg z wyprzedzeniem – w okresie turystycznym dobre apartamenty znikają w mgnieniu oka. W okolicy Kościeliska dostępne są domy oraz apartamenty przystosowane do wymogów rozmaitych grup klientów – zarówno wspaniale wyposażone studia z dostępem do basenu lub sauny, jak i pokoje w niższej cenie.

Apartamenty na wynajem w Kościelisku – na co należy zwrócić uwagę?

Postanawiając o wynajmie apartamentu wypada na początku sprawdzić termin pobytu. Katalogi internetowe zbierające ogłoszenia o wolnych apartamentach, domach czy pokojach umożliwiają sortowanie ich m.in. po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chcesz wynająć luksusowo umeblowany nocleg w Kościelisku, sprawdź jakie posiada udogodnienia. W pobliżu tej miejscowości znajdziesz apartamenty z kominkiem, jacuzzi, parkingiem czy prywatną łazienką. Dla wielu wczasowiczów istotny jest również widok na góry czy możliwość korzystania z szybkiego internetu w pokoju. Chciałbyś przyjechać w góry z czworonogiem? Dowiedz się, czy właściciele pokoju akceptują zwierzęta. Możesz to wykonać w katalogu internetowym jednym kliknięciem – wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie okienko. Portale z ogłoszeniami pomagają błyskawicznie i sprawnie znaleźć wymarzony apartament na wynajem.

Lokalizacja firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]