Chcesz kupić kaskowi na motor? Wejdź na hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wypady – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]